Hikari Tropical FOOD STICKS™

Produktové video:

Hikari Tropical FOOD STICKS™

Rychle bobtnající, lehce stravitelné krmivo pro vrcholové masožravé ryby, plně nahrazující živé krmivo

  • Dokonalá, unikátní kombinace perfektně vyvážených bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů, minerálů a aminokyselin je optimální každodenní krmivo pro menší masožravé ryby beroucí krmivo z hladiny.
  • Výživa bez nežádoucích parazitů a bakterií, jinak běžných u většiny podávaných živých krmiv z přírody.
  • Vysoký podíl karotenoidů působí na tvorbu brilantních barev, které nejsou běžné u masožravých ryb chovaných v akváriu z důvodu nedostatku přírodního slunečního světla.
  • Zahrnutím klíčových složek vyrábíme krmivo s unikátní strukturou; většina masožravých ryb je po něm tak dychtivá, že ho po doteku s hladinou okamžitě pohltí.
  • Plovoucí krmivo

Ideální pro

Všechny typy velkých, masožravých ryb, včetně druhů arowan, ostnoploutvých, cichlid i mořských druhů.

Dávejte rybám dvakrát až třikrát denně takové množství krmiva, které jsou schopny zkonzumovat během několika málo minut. Dbejte na to, aby se ryby nepřekrmovaly. Tropické ryby často odmítají krmivo, když změníte jejich dietu, avšak s pokračováním dávkování si zvyknou a začnou potravu přijímat.

Složení

Bílá rybí moučka, garnátová moučka, pšeničná mouka, kukuřice, alfa-škrob, rýžové otruby, sušené pivovarské kvasnice, vitamin A, vitamin D, vitamin E, mononitrát thiaminu (zdroj vitaminu B), riboflavin, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), cholin chlorid, inozitol, jodičnan vápenatý, síran manganatý, uhličitan hořečnatý.

Celkové bílkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkost Popel
Min. 40% Min. 4% Max. 3% Max. 10% Max. 12%

Balení

Obj. č. Hmotnost
21711 57 g koupit
21729 250 g koupit
21766 1 kg koupit