Saki-Hikari®

Saki-Hikari, revoluční krmivo pro profesionální chovatele Koi a nadšené milovníky Koi!

Saki-Hikari® bylo poprvé speciálně vyvinuto pro japonské profesionální chovatele. Při chovu Koi se vždy vyskytnou nějaké problémy: špatná kvalita vody v důsledku nahromaděného organického odpadu a špatné filtrace, rychlé šíření nemocí, nevyvážený růst a růst tuku. Tyto problémy způsobuje především strava.

Saki-Hikari® těmto problémům předchází a poskytuje vynikající výsledky. Důkazem toho je 14 Grand Champions všech zemí Japonska od počátku století. Krmivo Saki-Hikari® je výsledkem let vědeckého výzkumu, vývoje a úzké spolupráce s japonskými chovateli Koi.

Tajemství Saki-Hikari

Tajemství Saki-Hikari® je Hikari Germ™. Tyto živé bakterie (laktobacillus) se přidávají do Saki-Hikari a zajišťují optimální střevní aktivitu. Výsledkem je výjimečně dobré trávení, rychlý a konzistentní růst, menší znečištění vody a zdravější a zdravější Koi. Bakterie Hikari Germ se také říká probiotika.

Blahodárné účinky těchto bakterií neznají jen chovatelé, tyto prospěšné bakterie se využívají i v produktech pro lidskou spotřebu, jako jsou jogurty a Yakult®. Saki-Hikari® je nejúčinnější při nepřetržitém každodenním používání, přínosy Hikari Germ se snižují, když je krmení přerušeno a když je smícháno s jinými potravinami.

Jak funguje Hikari Germ™ od Saki Hikari