Úvod

Světově proslulá prémiová krmiva HIKARI® pro nejnáročnější akvaristy!

Technologie

Zařízení společnosti Hikari, využívají moderní technologie poskytující výrobkům mimořádné vlastnosti, na nichž je filosofie firmy postavena. Dlouholeté zkušenosti s chovem a odchovem ryb podložené vědeckými podklady, získanými v průběhu intenzivních výzkumů, nám určují správnou cestu pro budoucí vývoj a stálé zlepšování krmiv. Současné zkušenosti, nabyté vědomosti a praktické aplikace místo marketingových schémat nebo nepřipravených teorií jsou právě důvodem, proč je Hikari vedoucí firmou v oboru prémiových akvarijních krmiv.


Výzkum

Jak můžete vyrábět prémiová akvarijní krmiva pro perfektní zdraví ryb a jejich dlouhověkost bez znalostí a porozumění toho, co ryby vyžadují v přírodě? Cítíme proto, že náš úkol je pokračovat ve výzkumu přírodního prostředí ryb a vytvářet pro ně ta nejlepší krmiva. Naše výzkumy v lokalitách Irian Jaya, jezera Malawi v Africe, pohoří v Guianě, v Indickém oceánu, výzkumy džungle v jihovýchodní Asii a Holly River Ayeyawady nám odhalují mnohá tajemství z rybího prostředí, důvody jejich zdraví, vybarvení a dlouhověkosti.


Výzva

Naše pověst je natolik silná a tvůrčí aktivita tak různorodá, že Hikari bylo osloveno agenturou NASA k vytvoření speciálního krmiva pro misi raketoplánu pro experimenty s rybami. Využili jsme stejné tvořivosti jako u ostatních krmiv Hikari, které jsme uvedli na trh; naše krmivo pro sumce, Algae Wafers; naše ultra jemné krmivo pro tropické ryby, Micro Pellets; naše revoluční krmivo obohacené živými mikroorganismy, Saki-Hikari a Cichlid Bio-Gold+.