Hikari Cichlid Cichlid Bio-Gold+

Hikari Cichlid Cichlid Bio-Gold+

Výkonné barvu zvýrazňující každodenní krmivo pro masožravé cichlidy a větší tropické ryby obsahující prospěšné probiotické mikroorganismy.

  • Obsahuje životaschopné, prospěšné mikroorganismy nazývané “probiotika” podporující, zlepšující trávení a příznivě posilují imunitní systém a zdraví ryb.
  • Očekávejte vývoj živých a zářivých barev normálně nedosažitelných jinými krmivy. Přímý výsledek vysoké hladiny čisté kultivované spiruliny a vysoce čistého astaxantinu, obou snadno synthetizovaných přímo Vašimi miláčky.
  • Efektivní využití živin a bezkonkurenční účinnost krmení pomáhá snižovat produkci odpadů. Zlepšuje se tak kvalita vody a snižují se nároky na údržbu akvária.
  • Jedinečné Hikari® - světově 1.krmivo pro cichlidy na trhu obsahující probiotika!
  • Plovoucí krmivo
  • Probiotika

Ideální pro

Všechny top druhy masožravých cichlid a větších tropických ryb, je-li požadován rychlý růst a perfektní vybarvení.

Krmení

Dávejte rybám dvakrát až třikrát denně takové množství krmiva, které jsou schopny zkonzumovat během několika málo minut. Dbejte na to, aby se ryby nepřekrmovaly. Po skončené době krmení odstraňte nespotřebovanou potravu.Hikari Cichlid Bio Gold je nejúčinnější, když je podáváno každý den bez přestávky. Hikari-Germ jsou živé přirozeně se vyskytující mikroorganismy (probiotické), které nezůstávají ve střevech a je třeba je postupně doplňovat krmením Hikari Cichlid Bio Gold. Při trvalém krmení Hikari Cichlid Bio Gold jsou benefity krmiva maximálně využity.

Složení

Rybí moučka, pšeničná mouka, sušená pivovarská kvasnice, kukuřičná lepek, sójová moučka, rybí tuk, spirulina, DL-methionin, česnek, sušený fermentační produkt Bacillus subtilis, astaxanthin, cholinchlorid, dodatek vitaminu E, L-askorbyl-2polyfosfát (Vitamín C stabilizovaný), inositol, pantotenát d-vápenatý, riboflavin, přísada vitaminu A, thiamin mononitrát, pyridoxin hydrochlorid, niacin, menadion hydrogensiřičitan sodný (zdroj aktivity vitaminu K), kyselina listová, doplněk vitamín D3, doplněk biotin, fosforečnan disodný, síran železnatý, síran hořečnatý, síran zinečnatý, síran manganatý, síran kobaltnatý, jodid vápenatý.

Celkové bílkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkost Popel
45% 5% 2% 10% 1%

Balení

Obj. č. Název produktu Hmotnost
15328 medium 250 g koupit
Obj. č. Název produktu Hmotnost
15211 mini 57 g koupit
15228 mini 250 g koupit