Saki-Hikari DEEP RED

Saki-Hikari DEEP RED

Pro profesionální použití. Krmivo pro Koi šampiony s extrémním stupňováním zabarvení , pro Koi s hluboce červeným zabarvením.

  • Obsahuje precizní prémiovou směs čistých kultivovaných kultur Spiruliny, bohatou na vysoký obsah karotenoidů, s rychlým vývojem hlubokého červeného vybarvení, současně redukuje možnost změn bílé oblasti Koi (Shiroji).
  • Obsahuje životaschopné, přirozeně se vyskytující mikroorganismy (probiotické) nazývané "Hikari-Germ ™" doplňující profil živin. Očekávejte extrémně efektivní využití živin.
  • Bezkonkurenční účinnost krmiva a působení “Hikari-Germ ™" omezuje vytváření odpadu, zlepšuje bio-akční účinnost, zlepšuje kvalitu vody a zároveň snižuje potřebu údržby filtru*.
  • Denní krmivo
  • Plovoucí krmivo
  • Lehce stravitelné
  • Probiotika

Ideální pro

Všechny Koi-šampiony nebo ryby Koi s potenciálem šampionů, které potřebují  rozvíjet jejich přirozenou krásu a barvu.

Krmení

Pro nejlepší výsledky používejte Saki-Hikari Deep Red pokud je teplota vody vyšší než 20 °C. Vzhledem k tomu, že taot dieta nabízí extrémní účinek zvyšující barvu a má být použita jako doplňkové krmivo. Jako reference, založené na laboratorních pokusech na krmivech v Hikari Aquatic Lab by kombinace tohoto krmiva a Saki-Hikari Balance v poměru jednoho dílu Deep Red ke dvěma dílům Saki-Hikari Balance poskytla podobný efekt zesílení barev jako Saki-Hikari Color Enhancing. Vyšší díl Saki-Hikari Deep Red proto nabízí agresivnější efekt zesílení barev.

Upozornění: Krmení výhradně krmivem Saki-Hikari Deep Red může způsobit změnu vybarvení Shiroji (bílá místa).

Složení

Garnátová moučka, bílá rybí moučka, sušené pivovarské droždí, pšeničná mouka, sojová moučka, moučka z pšeničných klíčků, karoten, proteáza, mononitrát thiaminu, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), vitamin B12, biotin, pantothenát vápenatý, cholin chlorid, vitamin D3, kyselina listová, bisulfitová sloučenina menadionu (zdroj vitaminu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinečnatý, síran manganatý, chlorid železnatý, síran měďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý, síran manganatý.

Celkové bílkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkost Popel Fosfor
min. 45.0% min. 5.0% max. 2.0% max. 10.0% max. 15.0% min. 1.2%

Balení

Obj. č. Název produktu Hmotnost
41629 large 5 kg koupit

Obj. č. Název produktu Hmotnost
41620 medium 5 kg koupit
41622 medium 15 kg koupit

Obj. č. Název produktu Hmotnost
41611 small 5 kg koupit
41613 small 15 kg koupit