Saki-Hikari R MULTI SEASON™

Saki-Hikari R MULTI SEASON™

Pro profesionální použití. Každodenní krmivo pro šampiony Koi nabízející vynikající stravitelnost, zlepšení rychlosti růstu a zvýšenou podporu vybarvování během chladnějších měsíců.

  • Obsahuje živé, přirozeně se vyskytující mikroorganismy (probiotické) nazývané "Hikari-Germ ™", které doplňují výživový profil. Očekávejte extrémně efektivní využití živin, požadované prohloubení barev a zvýšenou rychlost růstu.
  • Prémiový výběr čistých kultivovaných kultur Spiruliny, pomáhá rozvinout a udržet brilantní barvu, po které toužíte.
  • Směs lipidů a dalších nezbytných výživných složek nabízí rychlý vzestup hmotnosti bez rizika ukládání tuků a formu šampina.
  • Bezkonkurenční účinnost krmiva a působení “Hikari-Germ ™" omezuje vytváření odpadu, zlepšuje bio-akční účinnost, zlepšuje kvalitu vody a zároveň snižuje potřebu údržby filtru *.
  • Denní krmivo
  • Plovoucí krmivo
  • Vybarvení
  • Lehce stravitelné
  • Pro nižší teplotu vody
  • Probiotika

Ideální pro

Všechny Koi šampiony nebo ryby Koi s potenciálem šampionů, při nepředvídaném snížení teploty vody a kdy jsou žádoucí benefity Saki-Hikari®.

Krmení

Saki-Hikari R Multi-Season ne navrženo pro použití když je teplota vody vyšší než 12 °C. Pamatujte si, nižší teplota vody vyžaduje omezit krmení. Nikdo nezná lépe vaše KOI než vy! Řiďte se přiloženým návodem a vyvarujte se překrmování a po skončení krmení vždy odstraňte nezkonzumované zbytky krmiva z jezírka.

Nad 18°C podávejte Saki-Hikari R Multi Season dvakrát až čtyřikrát denně podle úrovně aktivity vašich KOI.

Mezi 12 °C a 18 °C podávejte Saki-Hikari R Multi Season až čtyřikrát denně podle úrovně aktivity vašich KOI. Pro dosažení lepších výsledků se pokuste krmit během teplejší části dne.

Mezi 5°C a 12 °C pečlivě upravte množství krmiva na základě úrovně aktivity vašich KOI a kondici jezírka. Je třeba dbát zvýšené opatrnosti, aby nedošlo k předávkování krmiva.

Pod 5 °C přestaňte krmit vaše KOI.

Aby nedocházelo ke snížení účinku “R extraktu” doporučujeme Saki-Hikari R Multi Season dávat minimálně v 50% poměru k ostatním krmivům. Používejte pouze Saki-Hikari diety společně s Saki-Hikari R Multi Season tato kombinace nabídne nejlepší efekt “R extraktu” a Hikari-Germ probiotických mikroorganismů.

Složení

Garnátová moučka, bílá rybí moučka, sušené pivovarské droždí, pšeničná mouka, sojová moučka, moučka z pšeničných klíčků, karoten, proteáza, mononitrát thiaminu, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), vitamin B12, biotin, pantothenát vápenatý, cholin chlorid, vitamin D3, kyselina listová, bisulfitová sloučenina menadionu (zdroj vitaminu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinečnatý, síran manganatý, chlorid železnatý, síran měďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý, síran manganatý.

Hrubá bílkovina Hrubý tuk Hrubá vláknina Vlhkost Surový popel Fosfor
min. 37% min. 5.0% max. 2.0% max. 10% max. 15% min. 1.0%

Balení

Obj. č. Název produktu Hmotnost
41418 large 15 kg koupit

Obj. č. Název produktu Hmotnost
41409 medium 2 kg koupit
41410 medium 5 kg koupit
41412 medium 15 kg koupit

Obj. č. Název produktu Hmotnost
41403 small 2 kg koupit