Hikari Silkworm Selects

Hikari Silkworm Selects

Extrémně stabilní, vysoce koncentrovaná receptura s bourcem morušovým pro Koi nebo větší tropické ryby pro rychlé přírůstky hmotnosti.

  • Pamlsek vyrobený z celých kukel bource morušového dodává excelentní nutriční hodnoty, přesně dle Koi tradice, zabráněno oxidaci oproti jiným krmivům tohoto typu.
  • Obsahuje čisté kultivované kultury Spiruliny a jádra pšeničných klíčků bohatých na vysokou kvalitu výživných látek, vitamínů a minerálů  s vysokou stravitelností.
  • Nikdy dříve zde nebylo krmivo z bource morušového s tak vysokou úrovní stravitelnosti.
  • Bohaté na přírodní lipidy a využitelné proteiny podporující rychlý růst. Takové úžasné Koi byl jen v našich snech!
  • Plovoucí krmivo
  • Agresivní růst

Ideální pro

Koi nebo větší tropické ryby jako pamlsek nebo ve větším množství v případě, kdy je žádoucí přírůstek hmotnosti (je třeba dbát na to, aby nedošlo k nadměrnému krmení z důvodu zdravotních problémů).

Krmení

V závislosti na teplotě vody upravte množství krmiva, nikdy nepřekrmujte.

Nad 20 °C je žádoucí obsah krmiva Silkworm Selects 20% - 40% z celkového množství podávaného krmiva v kombinaci s ostatními krmivy Hikari KOI. Tuto směs lze podávat dvakrát až čtyřikrát denně podle úrovně aktivity vašich KOI. Množství krmiva musí skonzumovat do 5 minut.

Pod 20 °C důrazně doporučujeme použít Silkworm Selects jako přilepšení ke krmivu v množství 10% z celkového množství podávaného krmiva v kombinaci s ostatními krmivy Hikari KOI. Při nižších teplotách vody doporučujeme Hikari Wheat-Germ.

Poznámka: Silkworm Selects obsahuje vyšší množství přírodních složek, které mohou způsobit mírnou změnu barvy z jedné výrobní šarže na druhou. Ujišťujem vás, že díky našemu přísnému standardu kvality splňuje každý balíček naše vynikající požadavky na výživu.

Složení

Garnátová moučka, bílá rybí moučka, sušené pivovarské droždí, pšeničná mouka, sojová moučka, moučka z pšeničných klíčků, karoten, proteáza, mononitrát thiaminu, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), vitamin B12, biotin, pantothenát vápenatý, cholin chlorid, vitamin D3, kyselina listová, bisulfitová sloučenina menadionu (zdroj vitaminu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinečnatý, síran manganatý, chlorid železnatý, síran měďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý, síran manganatý.

Hrubá bílkovina Hrubý tuk Hrubá vláknina Vlhkost Surový popel Fosfor
min. 31% min. 16% max. 3.0% max. 10% max. 9.0% min. 0.3%

Balení

Obj. č. Název produktu Hmotnost
07642 medium 500 g koupit