Hikari PAC ATTACK

Hikari PAC ATTACK

Houba, která se podobá tyčince vyvinutá k rychlému změkčení, když je namočena ve vodě, aby převzala konzistenci živého krmiva, které si většina žabích "Pacman" přeje a zamiluje.

Rychle změkčující tyčinky

  • Jedinečně vyvážená formulace jihoamerických rohatých žab (Ceratophrys)
  • Peleta má strukturu živých krmiv po ponoření do vody
  • Není nutné míchání
  • Krmení No-Touch ™ a snadné použití
  • Slouží k odstranění zápachu

Ideální pro

Všechny typy vodních želv a pro některé obojživelníky.

Krmení

Před krmením namočte každou peletu do čisté vody po dobu asi 2 sekund. Peletu přidržte pinzetou a pohybujte ze strany na stranu těsně před ústním otvorem žáby. Pro spojení více pelet dohromady nakapejte (pomocí kapátka) na každou peletu 20 kapek vody a přitiskněte několik pelet k sobě, vždy však mějte na paměti, že velikost pelety by neměla být větší než je 40% velikosti těla žáby.

Složení

Garnátová moučka, bílá rybí moučka, sušené pivovarské droždí, pšeničná mouka, sojová moučka, moučka z pšeničných klíčků, karoten, proteáza, mononitrát thiaminu, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), vitamin B12, biotin, pantothenát vápenatý, cholin chlorid, vitamin D3, kyselina listová, bisulfitová sloučenina menadionu (zdroj vitaminu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinečnatý, síran manganatý, chlorid železnatý, síran měďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý, síran manganatý.

Celkové bílkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkost Popel
Min. 30% Min. 3% Max. 1% Max. 10% Max. 12%

Balení

Obj. č. Hmotnost
19337 40 g koupit
19343 800 g koupit