Mulberific Delite™

Mulberific Delite™

Vědecky sestavená, probioticky vylepšená peleta pro želvy a býložravé ještěrky, jako jsou dospělí ještěři ostnatí nebo leguáni.

 • List moruše nabízí vynikající výživu
  List moruše nabízí optimální zdroj živin pro mnoho býložravých plazů, jako je želva. Výrazně také zlepšuje chutnost. Přidaná mulukhiya, japonský hořčičný špenát a minimální obsah obilnin dále zlepšují dietní výkon a chuť.
 • Bohaté
  na vlákninu Široký sortiment rostlinné a rostlinné hmoty je ideální náhradou divoké trávy.
 • Zlepšuje zadržování vody
  Špatná hydratace může způsobit problémy s močovými cestami. Peleta Mulberific Delite™ nabízí vynikající absorpci vody a vysokou retenci. To ve spojení s jedinečnou houbovitou texturou, která zlepšuje přijatelnost a tím přirozený příjem vody během krmení, činí z této diety ideální možnost hydratace.
 • Vyvážená výživa a jedinečná struktura
  Tato receptura s nízkým obsahem bílkovin, vysokým obsahem vlákniny a vysokým obsahem vápníku nabízí poměr vápníku a fosforu 5:1, což je optimální pro želvu. Jakmile je peleta hydratovaná, nabízí tak nízkou hladinu bílkovin jako divoká tráva. Jedinečné složení a textura pelet může eliminovat ulpívání potravy na tlamě plazů.
 • Bez barviv
  Mulberific Delite™ má vysokou koncentraci přírodních ingrediencí a vynikající chuť, která přitahuje i ty nejvybíravější druhy želv.
 • Výhoda "Hikari-Germ™"
  Tato probiotická vylepšená receptura podporuje zdraví imunitního a trávicího systému, zatímco směs živin pomáhá snižovat zápach výkalů.
 • Denní krmivo

Ideální pro

Býložraví ještěři jako dospělí ještěři ostnatí nebo leguáni.

Krmení

Pro dosažení optimálních výsledků namočte pelety před krmením alespoň na 5 minut do čisté čerstvé vody. To umožňuje každé peletě zcela hydratovat a získat preferovanou texturu. Po úplném namočení se peleta stane 4x těžší. Zatímco Mulberific Delite™ má být exkluzivní potravinou; mnoho býložravých želv má také rádo divoké trávy nebo zeleninu a lesní obyvatelé mají rádi ovoce, z nichž vše lze krmit, pokud je to žádoucí, ale ovlivní jemně vyladěný nutriční profil stravy, čímž se sníží její přínosy.

Složení

Garnátová moučka, bílá rybí moučka, sušené pivovarské droždí, pšeničná mouka, sojová moučka, moučka z pšeničných klíčků, karoten, proteáza, mononitrát thiaminu, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), vitamin B12, biotin, pantothenát vápenatý, cholin chlorid, vitamin D3, kyselina listová, bisulfitová sloučenina menadionu (zdroj vitaminu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinečnatý, síran manganatý, chlorid železnatý, síran měďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý, síran manganatý.

Celkové bílkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkost Popel
Min. 12% Min. 1% Max. 16% Max. 10% Max. 2%

Balení

Obj. č. Název produktu Hmotnost
20631 Mulberific Delite 220 g koupit
20633 Mulberific Delite 650 g koupit