Hikari Tropical ALGAE WAFERS

Produktové video:

Hikari Tropical ALGAE WAFERS

Světová jednička v prodeji pro krunýřovce a další řasožravé ryby, nyní s ještě vyšším podílem požadovaných rostlinných složek.

  • Připraveno s vysokým podílem rostlinných složek preferovaných krunýřovci i ostatními rybkami živící se řasami.
  • Unikátní složení bohaté na důležité živiny podporující imunitní systém a zdraví ryb.
  • Jednoduchá cesta k optimálnímu krmení ryb různé velikosti, zdržující se na dně nádrže. Výrobní proces zajišťuje nerozpustnost krmiva ve ve vodě, důležité pro sumce rutině vyhledávající krmivo v noci.
  • Nespokojujte se s náhražkami, vyžadujte originální světovou jedničku “Algae Wafer™”, kterou všichni “plecos” preferují!
  • Plovoucí krmivo

Ideální pro

Plecostomus, krunýřovce, jiné sumce a ostatní řasožravé ryby, včetně mořských býložravých ryb.

Krmení

Dávejte rybám takové množství krmiva, které jsou schopny úplně zkonzumovat během dvou hodin. Některé tropické ryby odmítají nové typy potravy, změníte-li jejich dietu, avšak nepřetržité podávání zajistí přijímání krmiva. Algae Wafers (oplatky z řas) je možno drobit na menší kousky, je-li to třeba pro krmení jiných tropických a mořských ryb živících se řasami.

Složení

Garnátová moučka, bílá rybí moučka, sušené pivovarské droždí, pšeničná mouka, sojová moučka, moučka z pšeničných klíčků, karoten, proteáza, mononitrát thiaminu, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), vitamin B12, biotin, pantothenát vápenatý, cholin chlorid, vitamin D3, kyselina listová, bisulfitová sloučenina menadionu (zdroj vitaminu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinečnatý, síran manganatý, chlorid železnatý, síran měďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý, síran manganatý.

Celkové bílkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkost Popel
Min. 30% Min. 3% Max. 1% Max. 10% Max. 12%

Balení

Obj. č. Hmotnost
21302 20 g koupit
21307 40 g koupit
21316 82 g koupit
21328 250 g koupit
21366 1 kg koupit