Hikari Tropical CRAB CUISINE

Hikari Tropical CRAB CUISINE

Unikátní kombinace každodenního krmiva pro většinu korýšů s pevným krunýřem, na který se mohou znovu spolehnout.

  • Obohaceno o vápník podporující správný vývoj pevné skořápky; poskytuje přirozenou ochranu před predátory a chorobami.
  • Vynikající pro sladkovodní nebo mořské akvarijní mrchožrouty, složení snižuje šance fyzických útoků na jiná akvarijní zvířata.
  • Rychle se potápějící tyčinka si zachovává svůj tvar a nekalí vodu.
  • Patentovaný výrobní proces pomáhá vyrábět tuto velmi pevnou tyčinku, která je odolná proti vlhkosti a je ideální pro ​​kraba poustevníčka.
  • Klesající krmivo

Ideální pro

Korýše žijící ve sladkovodním i mořském akváriu, zejména pro kraby poustevníky, raky, krevety, humry a pulce.

Krmení

Všechny tvory žijící pod vodou krmíme s ohledem na jejich velikost 1-4 mini kousky 2krát denně. Vyhněte se překrmování, které může být příčinou problémů s kvalitou vody. Krab poustevník nemá pravidelnou stravovací rutinu, často se snaží jíst ve variabilních intervalech v délce od dnů do dvou týdnů. Pro nejlepší výsledky se krmí Hikari Tropical Crab Cuisine na čisté mělčině jednou týdně. Po 24 hodinách odstraňte veškerou nezkrmenou potravu. Krmte množstvím odpovídajícímu do 2 gramů krmiva pro každého kraba poustevníka na krmnou periodu.

Složení

Garnátová moučka, bílá rybí moučka, sušené pivovarské droždí, pšeničná mouka, sojová moučka, moučka z pšeničných klíčků, karoten, proteáza, mononitrát thiaminu, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), vitamin B12, biotin, pantothenát vápenatý, cholin chlorid, vitamin D3, kyselina listová, bisulfitová sloučenina menadionu (zdroj vitaminu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinečnatý, síran manganatý, chlorid železnatý, síran měďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý, síran manganatý.

Celkové bílkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkost Popel
Min. 30% Min. 3% Max. 1% Max. 10% Max. 12%

Balení

Obj. č. Hmotnost
27309 50 g koupit