Hikari Tropical FIRST BITES

Hikari Tropical FIRST BITES

Poskytuje exaktní vyvážené složení pro čerstvě vykulený plůdek v prvních vývojových stadiích života.

  • Prémiový výběr rybí moučky obsahující bílkoviny a aminokyseliny podporující rychlý růst bez dietních deformací a deficitů.
  • Obsah vitamínů a minerálů napomáhá a podporuje správný vývoj orgánů, plůdku poskytuje perfektní rozvoj imunity a zdraví.
  • Poloplovoucí pelety zůstávají ve vodním sloupci a proto je plůdek snadno nalezne. Jsou podporovány správné krmné návyky, krmivo má vysoký koeficient stravitelnosti, aktivně je redukováno množství odpadu.
  • Pomalu klesající

Ideální pro

Všechny druhy sladkovodního a mořského plůdku (nově narozených ryb).

Krmení

  • Pro dosažení optimálního výsledku krmte denně tak často, jak je to možné, ale množstvím potravy, které Vaše ryby stačí zkonzumovat během 2-3 minut.
  • Pro krmení u dna se pohybujícího potěru navlhčete Hikari First Bites v akvarijní vodě předem. Takto se potopí mnohem rychleji a umožní potěru rychlý přístup ke krmení.
  • Živorodky mohou konzumovat Hikari First Bites ihned po narození. Krmit začněte ještě před tím, než je zcela vstřebán jejich žloutkový váček.
  • Dbejte aby nedocházelo k překrmování. Nadbytek krmiva by mohl způsobit problémy s kvalitou vody, která je pro plůdek velmi důležitá.

Složení

Garnátová moučka, bílá rybí moučka, sušené pivovarské droždí, pšeničná mouka, sojová moučka, moučka z pšeničných klíčků, karoten, proteáza, mononitrát thiaminu, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), vitamin B12, biotin, pantothenát vápenatý, cholin chlorid, vitamin D3, kyselina listová, bisulfitová sloučenina menadionu (zdroj vitaminu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinečnatý, síran manganatý, chlorid železnatý, síran měďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý, síran manganatý.

Celkové bílkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkost Popel
Min. 30% Min. 3% Max. 1% Max. 10% Max. 12%

Balení

Obj. č. Hmotnost
20095 10 g koupit