Hikari Tropical MICRO WAFERS

Produktové video:

Hikari Tropical MICRO WAFERS

Rybky krmivo snadno uloví a pozřou. Miniaturní (mikro) plátek vyvinutý speciálně pro většinu tropických rybek milujících vločky.

  • Kompletní a vyvážená kombinace prémiových proteinů poskytující nepřekonatelná tempa růstu.
  • Obsahuje vysoce kvalitní mořské a rostlinné proteiny na zlepšení trávení, lepší využití živin nezbytných pro maximální růst.
  • Kombinace spiruliny a astaxanthinu podporuje zářivé barvy, neporovnatelné s konkurencí.
  • Vynikající chuť umožňuje snadný přechod od jiných druhů krmiv, zároveň poskytuje všechny nezbytné živiny pro dlouhý a zdravý život tropických ryb.
  • Krmivo Micro Wafers se na rozdíl od vloček velmi pomalu potápí a tak je včas zpozorováno a uloveno, předchází se tak nadměrnému krmení, problémům s kvalitou vody a snížují se náklady na krmení.
  • Pomalu klesající

Ideální pro

Všechny malé a střední tropické rybky, zejména vhodné pro tetry, živorodky, cichlidy, duhovky a sumce.

Krmení

Dávejte rybám dvakrát až třikrát denně takové množství krmiva, které jsou schopny zkonzumovat během několika málo minut. Tropické ryby často odmítají nový typ krmiva, když měníme jejich dietu, avšak kontinuálním podáváním dosáhnete příjmu potravy. Dbejte na to, aby se ryby nepřekrmovaly.

Složení

Garnátová moučka, bílá rybí moučka, sušené pivovarské droždí, pšeničná mouka, sojová moučka, moučka z pšeničných klíčků, karoten, proteáza, mononitrát thiaminu, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), vitamin B12, biotin, pantothenát vápenatý, cholin chlorid, vitamin D3, kyselina listová, bisulfitová sloučenina menadionu (zdroj vitaminu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinečnatý, síran manganatý, chlorid železnatý, síran měďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý, síran manganatý.

Celkové bílkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkost Popel
Min. 30% Min. 3% Max. 1% Max. 10% Max. 12%

Balení

Obj. č. Hmotnost
21202 20 g koupit
21208 45 g koupit
21266 1 kg koupit