Hikari Tropical SINKING CARNIVORE PELLETS

Produktové video:

Hikari Tropical SINKING CARNIVORE PELLETS

Krmivo bohaté na proteiny, vysoce výživné pro menší masožravé ryby, poskytuje super výhody v porovnání s živými krmivy.

  • Dokonalá, unikátní kombinace perfektně vyvážených bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů, minerálů a aminokyselin je optimální každodenní krmivo pro menší masožravé ryby.
  • Výživa bez nežádoucích parazitů a bakterií, jinak běžných u většiny podávaných živých krmiv z přírody.
  • Vysoký podíl karotenoidů působí na tvorbu brilantních barev, které nejsou běžné  u masožravých ryb chovaných v akváriu z důvodu nedostatku přírodního slunečního světla.
  • Zahrnutím klíčových složek vyrábíme krmivo s unikátní strukturou; většina menších masožravých rybek je po něm dychtivá, okamžitě jej pohltí i když rychle klesá.
  • Klesající krmivo

Ideální pro

Většinu menších masožravých ryb, které se nekrmí z hladiny, jako např. sumci, žraloci, rejnoci, polypterus (bichirs) a úhoři.

Krmení

Dávejte rybám dvakrát až třikrát denně takové množství krmiva, které jsou schopny zkonzumovat během několika málo minut. Dbejte na to, aby se ryby nepřekrmovaly. Masožravé ryby mohou odmítat nový typ krmiva, když měníte různé druhy krmiv, avšak při pokračujícím dávkování si zvyknou a začnou ho přijímat.

Složení

Bílá rybí moučka, garnátová moučka, moučka z alfa-alfa, pšeničná mouka, alfa-škrob, sušené pivovarské kvasnice, L-lysin, DL-methionin, rybí olej, vitamin A, vitamin D3, vitamin E, vitamin K, mononitrát thiaminu, riboflavin, niacin, pantothenová kyselina, pyridoxin, vitamin B12, biotin, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), cholin chlorid, inozitol, jodičnan vápenatý, síran manganatý, uhličitan hořečnatý.

Celkové bílkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkost Popel
Min. 47% Min. 5% Max. 3% Max. 10% Max. 17%

Balení

Obj. č. Hmotnost
21915 74 g koupit
21966 1 kg koupit