Hikari Goldfish Bio-Gold+ Sinking

Hikari Goldfish Bio-Gold+ Sinking

Denní krmivo pro závojnatky a malé Koi nabízí mnoho benefitů. Byla vědecky vyvinuta pro co nejrychlejší růst.

 1. Agresivnější kapacita pro zvýšení barev
  Použití "koncentrovaného zeaxantinu", extrahovaného z přírodních rostlinných materiálů, nám pomáhá nabídnout vašim rybám až 60x více zeaxantinu než nabízí spirulina. Výhody zvýrazňující barvu výrazně převyšují speciální krmiva založené na spirulině.
 2. Růst nad očekávání
  Vědecky vyvážená kombinace živočišných a rostlinných bílkovin nabízí rychlé trávení při zachování vysoké účinnosti krmiva. Očekávejte rychlý růst bez negativního dopadu na formu a zároveň snižte riziko hromadění tukových zásob v průběhu času.
 3. Lepší kvalita vody znamená šťastnější závojnatky
  Toto revoluční složení bylo vyvinuto, aby se zabránilo jakémukoli negativnímu dopadu na kvalitu vody. Nejlepší ze všeho je, že směs živin nabízí zlatým rybkám veškerou výživu, kterou potřebují k dlouhému a zdravému životu.
 4. Výhoda "Hikari-Germ™".
  Při použití podle pokynů tato probiotická vylepšená receptura podporuje zdraví imunitního a trávicího systému, zatímco vědecky vyvážená směs živin pomáhá snižovat odpad.
 • Denní krmivo
 • Agresivní vybarvení
 • Agresivní růst
 • Klesající krmivo
 • Probiotika

Ideální pro

Všechny druhy závojnatek a mladých ryb Koi, rozvine jejich skutečnou barvu a krásu.

Krmení

Krmte 2 až 4krát denně, množství, které ryby spotřebují během několika minut. Je třeba dbát na to, aby nedošlo k překrmování. Po krmení vždy odstraňte veškeré nesnědené krmivo, abyste předešli problémům s kvalitou vody. Když je teplota vody trvale pod 10 °C (50 °F) nebo nad 30 °C (86 °F), snižte množství krmení na základě úrovně aktivity vašich ryb a stavu vašeho akvária.

Složení

Celkové bílkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkost Popel Fosfor
min. 45% min. 6% max. 5% max. 10% max. 14% min. 1.2%

Balení

Obj. č. Hmotnost
02512 100 g
02514 300 g