Hikari Lionhead

Hikari Lionhead

Klesající pelety, aplikace biotechnologie umožnila nabídnout super vybarvení a perfektně profilovanou výživu v potřebné formě.

  • Vědecky formulované složení s mixem zahrnujícím vysokou hladinu nezbytných aminokyselin pomohlo nabídnout perfektní růst a typický vývoj hlavy, který není možný bez krmení živým krmivem.
  • Díky biotechnologii můžeme nastavit aktivní rozvoj vybarvení, jež je normálně nemožné při deficitu UV v běžných akváriích.
  • Klesající pelety vyvinuty tak, že nekalí a nebarví vodu. *
  • Denní krmivo
  • Agresivní vybarvení
  • Agresivní růst
  • Klesající krmivo

Ideální pro

Všechny druhy prvotřídních závojnatek, zejména pro typy Oranda, Lionhead, Azumanishiki a Ranchu.

Krmení

Zlaté ryby pěstované v interiéru při teplotě vody 10 °C a výše krmte 2 – 4 krát denně. Zlaté rybky pěstované v exteriéru se krmí podle roční doby. Na jaře a na podzim se krmí jednou denně a to během nejteplejší části dne. V létě se krmí libovolně za denního světla; ryby mají v létě největší chuť na krmení. V zimě krmte Hikari Wheat-Germ mini pellet, které jsou lépe stravitelné a snadno se asimilují v tomto ročním období, kdy se trávicí cyklus Vašich zlatých rybek zpomaluje. Nedávejte rybám více krmiva, než stačí zkonzumovat během několika minut krmení. Po době krmení odstraňte všechno nezkonzumované krmivo, abyste předešli překrmování.

Složení

Garnátová moučka, bílá rybí moučka, sušené pivovarské droždí, pšeničná mouka, sojová moučka, moučka z pšeničných klíčků, karoten, proteáza, mononitrát thiaminu, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), vitamin B12, biotin, pantothenát vápenatý, cholin chlorid, vitamin D3, kyselina listová, bisulfitová sloučenina menadionu (zdroj vitaminu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinečnatý, síran manganatý, chlorid železnatý, síran měďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý, síran manganatý.

Celkové bílkoviny Celkové tuky Celkové vlákniny Vlhkost Popel Fosfor
min. 46% min. 6% max. 5% max. 10% max. 15% min. 1.2%

Balení

Obj. č. Hmotnost
05220 100 g koupit
05234 350 g koupit